Kontakt

FOKUS Folkeoplysning
Administrationen
Strandvejen 19, 9000 Aalborg

Tlf: 99 30 10 00 
Mail:  info@fokus-folkeoplysning.dk
CVR nr. 88043014 

Kontorets og telefonens åbningstider:

Man 10.00 - 15.00
Tir 10.00-15.00
Ons 10.00-15.00
Tor 10.00-17.00
Fre 10.00-15.00

 

Find medarbejder:

Direktion og ledere
  Bjørn Salling 99 30 10 05 Salling@fokus-folkeoplysning.dk
  Direktør
       
  Søren Mortensen 20 36 79 44 Mortensen@fokus-folkeoplysning.dk
  Leder Daghøjskolen FOKUS
       
Sekretariatet
  Hanne Tambo 99 30 10 02 Hanne@fokus-folkeoplysning.dk
  Program ansvarlig
       
  Carina Wittrup 99 30 10 06 Carina@fokus-folkeoplysning.dk
  Administrativ medarbejder 
       
  Line Sørensen 99 30 10 01 Lines@fokus-folkeoplysning.dk
  Bogholder: Aftenskolen, FOKUS Fitness og Yogahuset
       
  Lone Jacobsen 99 30 10 03 Lone@fokus-folkeoplysning.dk
  Bogholder: Daghøjskolen og KaffeFair
       
  Nikoline H. Andersen 99 30 10 04 Nikoline@fokus-folkeoplysning.dk
  Markedsføring: Yogahuset, KaffeFair, Daghøjskolen, ByRetro, FOKUS Fitness
       
  Heidi Kjær 99 30 10 09 Heidi@fokus-folkeoplysning.dk
  Markedsføring: Aftenskolen og Designskolen Aalborg
IT & Telefoni